Барај
%
×
Forever denim with replay
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67040290-OR
Šifra proizvođača: 67040290
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218888_GD
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67006346-OR
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMNOVEL-045
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJSHY LEM03 GOLD
10.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1