Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 37000578-05
Šifra proizvođača: 37000578
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиуретан Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.995 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
3.495 МКД
Заштеда -50%
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 6W1QJ8590000-A28
4.823 МКД
Заштеда -51%
6.890 МКД
9.790 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D02H0F00043-1000
3.495 МКД
Заштеда -50%
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41