Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
MANGO

ШАЛ

Шифра на артикл: 57036000-92
Šifra proizvođača: 57036000

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 80% ПОЛИЕСТЕР 20% ВИСКОЗА