Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
KIKO MILANO

РУМЕНИЛО

Шифра на артикл: KC000000473001B
Šifra proizvođača: KC000000473
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РУМЕНИЛО
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Coral Biscuit
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM0010400600444
370 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KC000000473002B
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM0010400600644
370 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM090202023101A
770 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM0010400100244
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM0010400100444
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM0010400100344
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM0010400100144
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM000000118012B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM000000118010B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РУМЕНИЛО KM000000118009B
690 МКД