Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
KIKO MILANO

РУМЕНИЛО

Шифра на артикл: KM090202023101A
Šifra proizvođača: KM090202023
770 МКД
539 МКД
539 МКД
Заштеда: 231 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РУМЕНИЛО
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 101 Coral View
Trenutno nema komentara
770 МКД
539 МКД
539 МКД
Заштеда: 231 МКД
Извести ме за попуст
2
1