Барај
%
×
KIDS COLLECTION
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 67045745-PL
Šifra proizvođača: 67045745
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 90% ЦИНК 10% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 222091_SV
890 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 77000254-PL
890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67047706-PL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67093693-PL
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 215446_OS
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67010376-PL
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67050276-PL
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 211327_SV
890 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
2
1