Барај
%
×
Geox - step out in style
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 67040679-99
Šifra proizvođača: 67040679
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ПОЛИУРЕТАН 30% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН ТОКА: 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67025730-99
2.490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 218977_BK
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9133 P4230 BLA
4.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9113 P4235 BLA
3.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ CKK60K611489-00Z
5.090 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67074450-99
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67034030-99
990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67074037-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9106 P4235 BLA
3.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67093693-99
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67082537-99
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9075 P4125 BLA
3.390 МКД
Големина
S
M
L
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1