Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
PARFOIS

РЕМЕН

Шифра на артикл: 211327_SV
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ЦИНК 80% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 222091_SV
890 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 77000254-PL
890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67047706-PL
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67045745-PL
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67093693-PL
990 МКД
Заштеда -34%
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 215446_OS
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67010376-PL
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67050276-PL
690 МКД
Заштеда -22%
890 МКД
Големина
S
M
L
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1