Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
PARFOIS

РЕМЕН

Шифра на артикл: 201286_WT
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Цинк, 90%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47050101-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47050101-30
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47040098-99
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47050106-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47050097-32
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47040107-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47010105-05
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47010105-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47010102-PL
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47010102-OR
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47000096-30
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 47000096-99
890 МКД
Големина
S
M
L