Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
GUESS

РЕМЕН

Шифра на артикл: GSS013661
Isbn: BW7705VIN20-COG
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 201284_BK
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014132
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014131
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014130
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K60K610015-BAX
4.190 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 201286_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013823
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013822
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013821
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37044056-43
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37064770-09
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37024057-PL
990 МКД
Големина
S
M
L