Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
CALVIN KLEIN

РЕМЕН

Шифра на артикл: K60K609989-BAX
4.590 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 80
  80
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 201284_BK
690 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014132
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014131
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS014130
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K60K610015-BAX
4.190 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 201286_WT
590 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013823
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013822
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GSS013821
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37044056-43
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37064770-09
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37024057-PL
990 МКД
Големина
S
M
L