Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 27065909-30
Šifra proizvođača: 27065909
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80% Полиестер 20% Говедска кожа Тока: 100% Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 50470652-002
4.290 МКД
Големина
85
90
95
100
105
110
115
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 50480388-001
4.790 МКД
Големина
85
90
95
105
110
115
120
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 50480483-001
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 1134587-30
1.490 МКД
Големина
115
75
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 1134586-35
1.490 МКД
Големина
115
75
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 2864622-30
990 МКД
Големина
115
75
85
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 1134582-30
1.490 МКД
Големина
115
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 2864628-33
990 МКД
Големина
115
75
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 2864630-01
990 МКД
Големина
115
75
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 1134584-01
1.490 МКД
Големина
115
75
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 1134585-01
1.490 МКД
Големина
115
75
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ K50K509657-01O
5.790 МКД
Големина
90
95
100
105
110