Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 27074027-99
990 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиуретан Тока: 100% Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37000153-88
990 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37052511-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37052004-30
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37052004-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37012513-CU
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37012513-99
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37051271-99
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37051271-05
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37050345-05
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37050345-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37050302-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 37010254-09
1.490 МКД
Големина
S
M
L