Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
MANGO

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 37083271-52
Šifra proizvođača: 37083271
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara