Барај
%
×
Elevate your style with Mango
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
PARFOIS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 214725_BK
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН