Барај
%
×
slow morning - women'secret
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
PARFOIS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 214547_BK
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ОВЧЈА КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ CKK60K611165-BAX
4.194 МКД
Заштеда -40%
6.990 МКД
Големина
L
M