Барај
%
×
slow morning - women'secret
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
MANGO

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 57037744-99
Šifra proizvođača: 57037744

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 85% ПОЛИУРЕТАН 15% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ CKK60K611165-BAX
4.194 МКД
Заштеда -40%
6.990 МКД
Големина
L
M