Барај
%
×
Elevate your style with Mango
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
HUGO

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: HB50503344 001
3.990 МКД
2.394 МКД
2.394 МКД
Заштеда: 1.596 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 80% ВОЛНА 20% ПОЛИАМИД