Барај
%
×
Elevate your style with Mango
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
CALVIN KLEIN JEANS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: CKK50K507426-BAX
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 58% ПОЛИЕСТЕР 36% ПОЛИАМИД 6% ЕЛАСТИН