Барај
%
×
Elevate your style with Mango
РАКАВИЦИ
GUESS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: GAM9335 POL02 BLG
Isbn: AM9335POL02-BLG
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 45% ПОЛИАКРИЛ 5% ВОЛНА