Барај
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
MANGO

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 37015902-09
Šifra proizvođača: 37015902
1.490 МКД
1.490 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 45% Акрил 28% Полиестер 27% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 0664493-46
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 0664493-10
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ RPL010137
2.233 МКД
Заштеда -30%
3.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ AM0AM10385-C87
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ AM0AM10385-BDS
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ GSS014271
1.533 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 50475648-001
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
8,5
9
9,5
10