Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KM000000279002B
Šifra proizvođača: KM000000279
920 МКД
1.040 МКД
1.040 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав ОЗНАЧЕН НА АРТИКЛОТ, ПОГЛЕДАЈ ПОД СОСТАВ
Нијанса 2
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000644005B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000644004B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000644003B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000644002B
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000641004B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000641003B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000641002B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000641001B
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000387004B
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000049012B
840 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000049005B
840 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000049001B
840 МКД
920 МКД
1.040 МКД
1.040 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1