Барај
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KM0010110400644
Šifra proizvođača: KM00101104
920 МКД
920 МКД
644 МКД
Заштеда: 276 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса Neutral 60
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245004B
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000026017B
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000026014B
644 МКД
Заштеда -30%
920 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470007B
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470006B
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470005B
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470004B
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245015B
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245001B
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245017B
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245007B
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245009B
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД