Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KM000000088002B
Šifra proizvođača: KM000000088
920 МКД
920 МКД
920 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Neutral
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000462002B
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM0010110400544
920 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000294001B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000294002B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000294003B
570 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000213003B
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000362007B
545 МКД
Заштеда -50%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000362006B
545 МКД
Заштеда -50%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000362005B
545 МКД
Заштеда -50%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000362004B
545 МКД
Заштеда -50%
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM0010111000844
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000364001B
480 МКД
Заштеда -50%
960 МКД