Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KM000000053009B
Šifra proizvođača: KM000000053
770 МКД
770 МКД
770 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 09 Vanilla - NEW
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245004B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000026017B
920 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000026014B
920 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KC000000470004B
973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245015B
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245001B
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245017B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245007B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПУДРА ЗА ЛИЦЕ KM000000245009B
490 МКД