Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 215419_SV
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221278_SV
Цена 490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 223832_SV
Цена 490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218546_SV
Цена 490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 223854_SV
Цена 390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 223887_SV
Цена 490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217150_SV
Цена 1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221105_SV
Цена 490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 222002_SV
Цена 1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221939_SV
Цена 1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221794_SV
Цена 1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221796_SV
Цена 1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 222032_SV
Цена 1.390 МКД
Големина
S
M
L
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1