Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 217524_SV
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24, FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219159_SV
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219111_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219110_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219156_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217377_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217316_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215501_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217379_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215544_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215540_SV
490 МКД
Големина
S
M
L