Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
MANGO

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 67050439-PL
Šifra proizvođača: 67050439

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ЦИНК 40% СТАКЛО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217377_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217316_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217379_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215544_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215540_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215429_SV
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215396_SV
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215419_SV
990 МКД
Големина
S
M
L