Барај
%
×
Forever denim with replay
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
MANGO

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 67080446-OR
Šifra proizvođača: 67080446
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215397_GD
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220319_GD
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215967_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217678_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220299_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220303_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 216117_GD
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218533_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217644_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 67054035-OR
890 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218577_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 67094469-OR
1.490 МКД
Големина
M
L
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1