Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 217544_SV

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217150_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221105_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 222002_SV
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221939_SV
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221794_SV
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221796_SV
1.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 222032_SV
1.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 216848_SV
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221258_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 221106_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219072_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219096_SV
490 МКД
Големина
S
M
L