Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 211775_SV
490 МКД
245 МКД
221 МКД
Заштеда: 269 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ЦИРКОНИУМ 90% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219111_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219110_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219156_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217377_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217316_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215501_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217379_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215544_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215540_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215429_SV
990 МКД
Големина
S
M
L