Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 211869_SV
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% АКРИЛ 20% ЦИРКОНИУМ 70% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219159_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219111_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219110_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219156_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217377_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215560_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217316_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215501_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217337_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217379_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215544_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215540_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Големина
S
M
L