Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
KIKO MILANO

ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ

Шифра на артикл: KC000000469002B
Šifra proizvođača: KC000000469
820 МКД
820 МКД
574 МКД
Заштеда: 246 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ KM000000306001B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ KC000000469003B
574 МКД
Заштеда -30%
820 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРАЈМЕР ЗА ОЧИ KM0031000100144
490 МКД