Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
CALVIN KLEIN JEANS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: CKJ30J325432-BEH
0 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 94% ПАМУК 6%ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50517638 001
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50496003 001
7.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ TA26N4 001
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50509453 001
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ THDM0DM18926-BDS
5.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ DSA038200AIJR-9XX
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SDM1110323A-02A
3.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50466182 002
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50494697-002
5.942 МКД
Заштеда -15%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512766-001
6.792 МКД
Заштеда -15%
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512740-001
6.792 МКД
Заштеда -15%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512688-016
7.693 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
0 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1