Барај
%
×
Forever denim with replay
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
BOSS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50506182-402
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 93% ПАМУК 7% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 67075984-69
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50510922 410
9.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50467344 406
6.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ THDM0DM18314-C1G
5.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SDM1110349A-ADQ
3.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ RM6548 {23070}880
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512766-402
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50512799-402
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8551078-10
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50490775 405
6.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50507814-404
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8551077-15
1.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1