Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
SCOTCH&SODA

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: SS165320-0008
4.290 МКД
2.145 МКД
2.145 МКД
Заштеда: 2.145 МКД
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50506195-002
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50507699-001
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8551077-01
1.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50506203-001
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50506189-001
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ HB50468362 001
6.490 МКД
Големина
L
M
S
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ LSSP400VOG Z865
3.990 МКД
Заштеда -11%
4.490 МКД
Големина
XXL
XL
L
M
S
XXL