Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
HUGO

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50490770-001
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ J30J323815-YAF
6.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
4.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50495609-001
6.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50490775-001
6.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50494332-001
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1