Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
BOSS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50477278-404

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50486953-405
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
3.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 173044-0807
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 57000779-56
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50490770-405
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50490775-406
5.272 МКД
Заштеда -20%
6.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 57000777-56
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 57010776-69
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 50494310-402
7.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SP400VOG-Z99
2.863 МКД
Заштеда -30%
4.090 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 35883-0005
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL