Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ
ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ
ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ
ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS180302033001A
Šifra proizvođača: KS180302033
470 МКД
470 МКД
470 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 0
Trenutno nema komentara