Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBU327FE-188
7.490 МКД
3.745 МКД
3.745 МКД
Заштеда: 3.745 МКД
Извести ме за попуст
ADDITIONAL -20% SS24

Дополнителниот попуст -20% се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46.5
  46.5
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 47% КОЖА, 53% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517307-060
Цена 12.593 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
7.490 МКД
3.745 МКД
3.745 МКД
Заштеда: 3.745 МКД
Извести ме за попуст
2
1