Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: TA2B1T
0 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 33
  1.5
 • 34
  2
 • 35
  3
 • 31
  13
 • 32
  13.5
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ УНИВЕРЗАЛНИ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% КОЖА 50% ТЕКСТИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA2B17
4.590 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6B61
5.990 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA64DR
5.990 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA24UZ
4.290 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5
0 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1