Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 67090477-01
Šifra proizvođača: 67090477
1.990 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 25
  25
 • 26
  26
 • 27
  27
 • 28
  28
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ПОЛИУРЕТАН 40% ГОВЕДСКА КОЖА ПОСТАВА: 100% ПАМУК ВЛОШКА: 100% ПАМУК ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B45D5D08554-1441
Цена 3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B3558A01454-0B1Z
Цена 2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26
1.990 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
2
1