Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBWS327UP-648
Провери достапност
 • 38
  38
 • 37
  37
 • 39
  39
 • 36
  36
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 53% КОЖА 47% ТЕКСТИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 215317_PU
2.990 МКД
Големина
37
38
39