Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBU327WEJ-620
Провери достапност
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 41,5
  41,5
 • 43
  43
 • 42
  42
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 61% КОЖА 39% ТЕКСТИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0040L}3347
9.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45BAD01122-2008
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45