Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRMASED-6436
18.290 МКД
9.145 МКД
9.145 МКД
Заштеда: 9.145 МКД
Провери достапност
 • 39
  39
 • 38
  38
 • 37
  37
 • 40
  40
 • 36
  36
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 45% КОЖА 25% ПОЛИУРЕТАН 30% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02499-THW
8.590 МКД
Големина
37
41
36
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 212722_PK
2.690 МКД
Големина
37
38
39