Барај
%
×
Live in LEVIS
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: TA2M8Q
Провери достапност
 • 33
  1.5
 • 34
  2
 • 35
  3
 • 31
  13
 • 32
  13.5
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ УНИВЕРЗАЛНИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% КОЖА 50% СИНТЕТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA64DR
5.990 МКД
Големина
1.5
2
3
13
13.5