Барај
%
×
New collection

Free spirit od spring.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: MASED-6255
18.290 МКД
18.290 МКД
18.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 45% КОЖА 55% ПОЛИАМИД

Trenutno nema komentara
18.290 МКД
18.290 МКД
18.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1