Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U16CRA043FU-9002

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 55% КОЖА 45% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0042L}771
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQC000ZG-1L4K
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997584-41
2.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50510214 064
11.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
39
40
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01347-PRQ
7.890 МКД
Големина
41
44
45
42
46
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45F1B014EK-0244
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45H5A011EK-9380
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45