Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37002502-30
Šifra proizvođača: 37002502
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 92% Говедска кожа 08% Полиуретан Влошка: 100% Полиестер Ѓон: 100% Гума Постава: 48% Полиуретан 42% Памук 10% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MS327DB-264
8.090 МКД
Големина
42
43
44
45
41,5
46,5
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1117479-GLTH
9.290 МКД
Големина
10
11
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014353
7.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480562-241
12.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014304
7.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37045917-30
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010088
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480534-248
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K100830-005
10.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A281TM
12.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2817M
12.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A42TNM
8.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12