Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: HB50516931 241
0 МКД
11.890 МКД
11.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100841-023
7.672 МКД
Заштеда -20%
9.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997586-30
2.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
0 МКД
11.890 МКД
11.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1